این کاگردان در سال 1384 با ساخت فیلم بلند سینمایی "چندمی‌گیری گریه كنی" در حالی كه بارها و بارها در این فیلم به ملت ایران توهین كرد نهایتا در قالب نمادسازی های مرسوم سینمایی صراحتا از سلطنت منحوس پهلوی در مقابل نظام جمهوری اسلامی حمایت نمود.

صراط - باز هم یك سلطنت طلب دیگر سر از تلویزیون درآورد.

به گزارش صراط كارگردان تله فیلم "گنج خانه سفید" كه در هفته جاری دو بار از شبكه یك سیمای جمهوری اسلامی پخش شده، یك سلطنت طلب تابلودار بوده كه تاكنون آثار سینمایی متعددی در راستای القاء نگاههای منحرف خویش ساخته است.

"شاهد احمدلو" كارگردان این تله فیلم پیش از این فیلم كوتاهی با عنوان "پس از سكوت" از پشت پرده فیلم "كاغذ بی خط" ناصر تقوایی (كارگردان و بیانیه نویس سیاسی به نفع سازمان سیا)  ساخته بود كه به دلیل محتوای ضدانقلابی كاغذ بی خط و توهین های مكرر این فیلم به نظام جمهوری اسلامی، تله فیلم احمدلو نیز با استقبال محافل ضدانقلاب خارج كشور مواجه شد.

احمدلو در سال 1384 با ساخت فیلم بلند سینمایی "چندمی‌گیری گریه كنی" در حالی كه بارها و بارها در این فیلم به ملت ایران توهین كرد نهایتا در قالب نمادسازی های مرسوم سینمایی صراحتا از سلطنت منحوس پهلوی در مقابل نظام جمهوری اسلامی حمایت نمود.

تله فیلم اخیر شاهد احمدلو كه متاسفانه از پربیننده ترین شبكه ملی صدا و سیما پخش شد نیز مملو از سیاه نمایی هایی در حوزه بیكاری جوانان و... بود كه با واكنش مخالف خانواده های ایرانی مواجه گشت. اینهمه در حالی است كه همین كارگردان سلطنت طلب و البته كم سن و سال (متولد 1353!) از هم اكنون یكی از چهار كاندیدای ساخت سریال نوروزی یكی از شبكه های سیماست.
 
گفتنی است پیش از این نیز صدا و سیما در میدان دادن به عناصر ضدانقلاب ید طولایی داشته و متاسفانه پس از گذشت 31 سال از انقلاب اسلامی هنوز این دانشگاه ملی نیازمند پاك سازی از عناصر خائن و بدبختانه تاثیر گذار می باشد. 

نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 23 تیر 1389    | توسط: پیک‌‌نت    |    | نظرات()