حزب مشارکت که زمانی از شعار ایران برای همه ایرانیان دم می زد، به سادگی از خون 28شهید و 300 مجروح جنایت هفته پیش تروریست ها گذشته و به جای متهم کردن آمریکا و تروریست های مزدور، به تخطئه جمهوری اسلامی پرداخت.

به گزارش شبکه ایران، سایت مشارکتی «نوروز» به توجیه جنایت اخیر مزدوران آمریکا در زاهدان و کشتار شهروندان بی‌گناه پرداخت.

گروهک مشارکت که زمانی از شعار ایران برای همه ایرانیان دم می زد، به سادگی از خون 28شهید و 300 مجروح جنایت هفته پیش تروریست ها گذشته و به جای متهم کردن آمریکا و تروریست های مزدور، به تخطئه جمهوری اسلامی پرداخت. در بیانیه منتشره به نام گروهک مشارکت که در سایت نوروز بازتاب یافته، ادعا شده که عملیات تروریستی اخیر «حاصل تبعیض در منطقه سیستان و بلوچستان بوده» و «چاره کار نه مشت آهنین بلکه رافت و حسن نیت با ساکنان آن خطه است. به نظر ما این بحران ها ریشه در سیاست درجه بندی نامساوی ایرانیان دارد»!

سایت وابسته به گروهک مشارکت- گروهک فعال در آتش افروزی خیابانی سال گذشته- توضیح نداده که کجای دنیا بمب گذاری و به خاک و خون کشیدن صدها شهروند بیگناه توسط یک گروهک مزدور بیگانه در پوشش مخالفت با تبعیض توجیه می شود و چرا با چنین جنایتکارانی باید با رافت و حسن نیت برخورد کرد؟! در عین حال قابل فهم است که گروهک تروریستی ریگی همان جنایت دیکته شده از خارج را در زاهدان انجام داده که مشابه آن را مشارکتی ها در تهران.

به گزارش کیهان، در همین حال یکی از کاربران سایت صهیونیستی بالاترین با لحنی صریح تر، از جنایت تروریست ها دفاع کرد و نوشت: «افرادی که مبارزات جندالله ] گروهک ریگی[ را محکوم می کنند بگویند مبارزات جنبش سبز چه دستاوردهایی داشته است؟ آیا با پشت بام رفتن و یا حسین میرحسین و الله اکبر گفتن رژیم سرنگون شد. من نمی گویم برویم و بمب به خودمان ببندیم ولی حداقل می توانیم اسلحه به دست بگیریم و برای سرنگونی رژیم به میدان برویم.»

نویسنده این مطلب اضافه می کند: «من هر چند با عقاید اسلامی مخالفم و یک بی خدا هستم ولی به گروه اسلامی جندالله به خاطر این عملیات موفقیت آمیز ]!؟[ تبریک می گویم و برایشان آرزوی موفقیت در عملیات های بعدی را دارم»!

گفتنی است در جریان آشوب آفرینی سال گذشته ضدانقلاب، 2 گروهک مشارکت و سازمان مجاهدین (انقلاب) با گروهک هایی نظیر منافقین، بهائیت، پژاک، تندر (انجمن پادشاهی)، نهضت آزادی و بقایای گروهک های مارکسیست استحاله شده همکاری داشتند و بخشی از پازل سازمان های جاسوسی آمریکا، انگلیس و اسرائیل (موساد) قرار گرفته بودند.

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 27 تیر 1389    | توسط: پیک‌‌نت    |    | نظرات()