یکی از اعضای شورای مرکزی حزب مشارکت منطقه قم،صدور قطعنامه ی چهارم شورای امنیت سازمان ملل علیه ایران را همسو با منافع اصلاح طلبان قلمداد نموده است.

یکی از اعضای شورای مرکزی حزب مشارکت منطقه قم، در یک نشست خصوصی، ضمن اظهار خشنودی از صدور قطعنامه ی چهارم شورای امنیت سازمان ملل علیه جمهوری اسلامی ایران، این موضوع را همسو با منافع حزبی و جناحی اصلاح طلبان قلمداد نموده است.
به گزارش«جوان آنلاین»، وی اظهار داشته است: "صدور قطعنامه نوش جانشان، شنیدم روسیه و چین که این همه به آنها باج داده اند هم رأی مثبت به این قطعنامه داده اند. دوره ی خاتمی هر روز کفن پوشان در خیابانها بودند، اما به خاطر شخصیت اخلاقی او هیچ قطعنامه ای صادر نشد. باید چند سال در فشار باشیم تا از شر این ها راحت شویم. این که چیزی نیست باید خیلی بیشتر از اینها فشار بیاورند، این که خیلی کم است. برای ملت که فرقی نمی کند، ملت ایران همیشه در رنج و عذاب بوده است..."
نامبرده هم چنین در مورد عکس العمل نظام در مقابل صدور قطعنامه اظهار داشته است: "اینها از صدور قطعنامه می ترسند و باید بیشتر هم بشود، بالاخره می فهمند که یکی پیدا می شود اینها را ادب کند..."

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 27 تیر 1389    | توسط: پیک‌‌نت    |    | نظرات()